TV LIVE Radio
Nga Vendi
17 June 2024
Aksident trafiku në Tetovë, lëndohen dy persona

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në ora 17:00 në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën lokale në hyrje të fshatit Merovë të Tetovës, automjet “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës drejtuar nga M.A. (75) nga fshati Merovë, ka dalë nga rruga.

Në aksidenti shoferi dhe pasagjeri Q.A (69) nga fshati Merovë kanë pësuar lëndime trupore të konstatuara në Qendrën Klinike Tetovë.

Për rastin është njoftuar prokurori publik, ndërsa inspektimin e ka bërë ekipi policor nga SPB Tetovë.Të ndryshme
Më shumë

Radio Uskana - LIVE