TV LIVE Radio
PromoOsmani: Stoilkoviq zv/kryeministër përgjegjës për Marrëveshjen e Ohrit, kështu kur je i preferuar dhe jo i votuar
PromoAksident trafiku në Tetovë, lëndohen dy persona
PromoKLINIKA E FËMIJËVE NË SHKUP KA MARRË ÇERTIFIKATË PËR CILËSINË NË PUNË NGA VLERËSUESIT E JASHTËM
PromoIsh-ministri Mile Janakieski sot lirohet nga burgu
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeOsmani: Stoilkoviq zv/kryeministër përgjegjës për Marrëveshjen e Ohrit, kështu kur je i preferuar dhe jo i votuar17 June 2024
LajmeAksident trafiku në Tetovë, lëndohen dy persona17 June 2024
LajmeKLINIKA E FËMIJËVE NË SHKUP KA MARRË ÇERTIFIKATË PËR CILËSINË NË PUNË NGA VLERËSUESIT E JASHTËM17 June 2024
LajmeIsh-ministri Mile Janakieski sot lirohet nga burgu17 June 2024
LajmePërbërja e Qeverisë gati – nesër i propozohet Kuvendit17 June 2024Lajme nga rajoni dhe Bota
Më shumë
Misioni i patrullimit në Mesdhe, Peleshi: Profesionalizëm i forcave detare shqiptare17 June 2024
Robertson për Thaçin: Person i ndërlikuar me cilësi të liderit gjigand, ndoshta një ditë mund të kthehet në skenë17 June 2024
Përplasen trenat në Indi, vdesin tetë persona17 June 2024
“Roja bregdetare greke ka shkaktuar vdekjen e dhjetëra emigrantëve”- BBC: I hodhën në ujë qëllimisht17 June 2024
Zjarri në tregun e Shkodrës, pesë banesa të djegura dhe 25 njësi tregtare15 June 2024
Samiti i Paqes për Ukrainën, Osmani në Zvicër: Kosova shembull, si një shtet që ka vuajtur nga lufta në model të demokracisë 15 June 2024ShowBiz
Më shumë
ShowBizMc Kresha dhe Elinel bashkuan forcat për super-bashkëpunimin, sollën këngën “Sheisty”17 June 2024
ShowBizJetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë17 June 2024
ShowBizBebe Rexhe u drejtohet ndjekësve në gjuhën shqipe, ka një pyetje15 June 2024
ShowBizXhensila Myrtezaj shfaqet provokuese me një fustan zbulues, në disa imazhe të publikuara në Instagram15 June 2024
ShowBizOlta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël14 June 2024Sport
Më shumë
SportMaratona e Euro 2024 vazhdon sot me tre ndeshje fantastike – Luhen duelet e Grupit D dhe E17 June 2024
SportNga drama në fushë me arrestin kardiak te goli në ‘Euro 2024’; trajektorja e pabesueshme e Eriksen17 June 2024
SportMilani dërgon skaut për të parë nga afër Brojën në ndeshjen ndaj Italisë15 June 2024
SportDortmundi, kuq e zi! Mediat e huaja: Nesër në stadium 50 mijë shqiptarë për Kombëtaren kundër Italisë! Tifozë italianë vetëm 10 mijë14 June 2024
SportSot nis “Euro 2024”14 June 2024
SportZbulohet shifra, kjo është vlera e kombëtares së Shqipërisë13 June 2024Teknologji
Më shumë
Arjeta Puca, sipërmarrësja që prodhoi makinën e parë të blinduar ushtarake në Shqipëri17 June 2024
Problemet e halucinacioneve: Kur “ChatGPT” shkruan marrëzi17 June 2024
Haxhi 2024: Arabia Saudite kryen testin e parë për “taksi ajrore pa pilot” për t’u shërbyer pelegrinëve15 June 2024
Përdoruesit e Facebook Messenger do ta pëlqejnë funksionin e ri, dhe ja pse15 June 2024
ChromeOS gradualisht po shndërrohet në Android14 June 2024


Kuriozitete
Më shumë
Ribotohet romani i parë në shqip, "Marcia" në 160-vjetorin e lindjes së Dom Ndoc Nikaj 17 June 2024
“Ura e Zogut” në fazën e ndërhyrjes emergjente 17 June 2024
Kryerja e haxhit nga shqiptarët e Kosovës gjatë periudhës osmane 15 June 2024
Ekspozitë e arkivave të Shqipërisë dhe Kosovës për 25-vjetorin e Çlirimit 14 June 2024
Qytetet e para të botës 14 June 2024

Radio Uskana - LIVE